7 ІНОЗЕМНИХ ВЕЛОСИПЕДНИХ ТРЕНДІВ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ ПОВЕРНУТІ НАЗАД

Звичайно, всі ми розуміємо, світ на стоїть на місці: деякі речі зникають з нашого життя, в той час, як нові тенденції стають нормою. Але це не завжди так. Іноді зовсім гарні та практичні ідеї залишаються на узбіччі історії. Ось 7 минулих трендів, про які потрібно згадати та подарувати їм друге життя.

1. Підніжка
Коли це велосипеди встигли стати занадто крутими для підніжок? Стрічки новин та блогів вирують зображеннями велосипедів, які безпомічно підперті деревами, стовпами та навіть палками. Проте стандартний 20- річний старенький велосипед може впевнено стояти на своїй власній підніжці.

2. Неон повсюди
Неон має всі підстави для того, щоб знову повернутись: він яскравий та помітний. Добре, погоджусь, неон це в деякій мірі огидно. Але іноді це непрактично, не мати яскравого одягу та не носити флуоресцентні зелені майки, особливо вночі. Навіть якщо це буде лише на один день, давайте спробуємо повернути неон. І тоді інша одежа може залишитись вдома.

3. Повага до велосипедистів на дорогах
Сто років назад велосипеди не були аномалією на вулицях. Але зараз, в зв’язку з завантаженістю вулиць, велосипедів стало набагато менше. Більшість людей не хочуть відмовлятись від своїх автомобілів в найближчій перспективі. Проте зменшення автотранспорту позитивно б вплинуло на велосипедистів. Це дозволить велосипедистам відчувати себе на дорозі вільніше.

4. Велосипедні фільми
За сім років, з 1979 по 1986 рік, на великий екран вийшли такі фільми «Бандити на велосипедах», Велика пригода ПіВі, Американські листівки та ще декілька фільмів за участю велосипедистів. На протязі останніх семи років, за невеликим винятком, ніхто нічого не відзняв. Було б гарно, якби в Голівуді знову почали знімати стрічки з велосипедом в головних ролях.

5. Носіння велосипедних шорт як щоденної одежі
Якщо цей американський тренд вісімдесятих повернеться, велосипедисти в шортах більше не будуть виглядати безглуздо в черзі в продуктовому магазині, в банку, чи сидячи в барі і привертаючи до себе додаткову увагу.

6. Дорослі безпедальні велосипеди
Недавня тенденція безпедальних велосипедів для дітей, привела до появи цілої серії трьох колісних велосипедів без трансмісії. Але серед дорослого населення такі велосипеди не популярні. Безпедальні велосипеди швидко були витіснені новомодними моделями з ланцюгом та педалями в 1865 році. Тільки спробуйте собі уявити світ, де більш ніколи не доведеться турбуватись про змазку ланцюга, чи спадання або розрив ланцюга в дорозі, з подальшою неможливістю продовжувати рух. Впевнений, що для безпедальних велосипедів ще знайдеться місце в сьогоднішньому світі.

7. Велосипедна спільнота
Велисипеди з’явились багато років тому. На сьогодні їх існує велике різноманіття: Фіксери, BMX, дорожні велосипеди, гібриди, гірські велосипеди. І це тільки невелика частина переліку. Список продовжує розширятись. Іноді, це дуже легко, критикувати відмінності між велосипедами та не визнавати деякі стилі їзди. Це неправильно не розуміти, що всі велосипедисти з самими різними вподобаннями навіть сьогодні залишаються однією великою спільнотою.

Джерело перекладу: https://www.facebook.com/biketowork.org.ua

Leave a Reply